a
 
aa


a
 
aa

 

Güneş Gözlüklerinde İndirim Devam Ediyor!

 

can2
5 yıl Garantili Hazır Okuma Gözlüğü
Beta Titanyum çerçeve 180 YTL
AR kaplamalı, kırılmaz organik cam 150 YTL
+deri kılıf devamı...
330 YTL yerine sadece 165 YTL !
+1.00 sph /+1.50 sph /+2.00 sph /+2.50 sph /+3.00 sph diyoptirilerde
can2

Yakın Okuma Testi


Test için tıklayın...

can2

2011' nin en gözde markalarından en güzel modelleri sizin için seçtik !

Markaları görmek için üstüne tıklayın...

Ray-Ban, Bvlgari, Vogue, Persol, Chanel, Prada, Versace, Donna Karan

can2

Varifokal Gözlükler

İnsanlarda zamanla oluşan doğal görme kusuru (presbiopi) için optik teknolojisinin geliştirdiği çok odaklı (multifokal) gözlüklerin kesintisiz ve tedrici (progressive) geçişli olanlarına varifokal gözlük denir.

devamı...
can2Laser Eximer Operasyonları

Aşağıdaki soruların cevabını ararken 33 yılını insanların görme sağlığı için harcamış, göz gibi olağanüstü bir organın işlevini kusursuz yapması için gayret etmiş sorumlu bir meslek temsilcisi olarak  göz sağlığının korunmasına yardımcı olmak ve insanları bilgilendirmekten öte bir niyet söz konusu değildir.

devamı...

can2
Numaralı Gözlük Camları

Numaralı gözlük camları üretimi özellikle son 10 yılda mineral camlardan neredeyse tamamen plastik camlara dönmüştür. Mineral gözlük camlarının ağırlığı (plastik camların iki katı kadar) ve kırılganlığı (plastik camlardan 3-5 kat daha kırılgandır) bu değişimde büyük rol oynamıştır.

Keza plastik camların kalınlığı ve kolay çizilme dezavantajları kullanılan yüksek kırma indeksli hammaddeler ve cam yüzeyine yapılan sert kaplamalarla asgariye indirilmiş, zamanla mineral camlara ilgi yok denecek kadar azalmıştır.

devamı...

can2Gözlük Çerçevesi Seçiminde Önceliklerimiz

Müşterilerimiz için satışa sunduğumuz, en uygun gözlüğü seçerken sağlamlık, rahatlık, hafiflik, modaya öncülük gibi bazı  kıstaslarımız ve önceliklerimiz vardır. Bu kıstaslarımıza en uygun malzemeden, en iyi kalitede ve özellikle Dünyanın en bilinen, en güvenilen veya en yenilikçi üreticileri tarafından üretilmiş gözlük çerçevelerini tercih ederiz.

Bu Gözlükler Sadece Bizde!

  1. Flair Pure Gold
  2. Nikon Dura Titan
  3. Ti-Tech Pure Titanium

devamı...

can2

Gözlük Almadan Önce Biraz Bilgi

Eğer aceleye getirmeden, iyi bir göz ve görme muayenesi yaptırmış ve  doktorunuzdan eksiksiz bir gözlük reçetesi almışsanız  yani reçete üzerinde gözlüğün uzak, yakın veya her ikisinin de olduğunu belirten, sağ ve  sol gözün siferik (sph) konkav (- eksi işretiyle) veya konveks (+ işaretiyle) değerlerinin ve varsa yine aynı şekilde silindirik (cyl astigmat) değerlerinin yazıldığı ve astigmat değerin hangi aks da olduğunu ‘0’ dan ‘180’ e kadar bir rakamla belirtildiğini görürsünüz. Ayrıca...


devamı...


[1] [2]